Franchising

Franchising

DAYI markasının temelleri 2013 yılında Erzurum'da atılmıştır ve kurulduğu ilk günlerde dahi dikkatleri hızlıca üzerine çekmiştir. Şubelerimizde sadece özel bir ürünümüz olan ve uzun süren çalışmalar sonrasında tadını ve kıvamını bugünkü seviyeye getirdiğimiz Kürek Lahmacun menümüz ve ek olarak iki çeşit pide yer almaktadır. DAYI Kürek Lahmacun, sunum şekli ve benzersiz lezzeti ile bugün Erzurum sınırlarını aşıp birçok ilde şubeleşen, kaliteden ödün vermeden farklılaşan bir restoran zincirinin ana ürünü olmayı başarmıştır. 

DAYI markası için başlangıç bedeli ve yatırım bedeli, yer ve konsepte göre değişiklik göstermektedir. Şubelerimiz genel konsepte uygun olarak ortalama 300 metrekare alan üzerine kurulmuş, taş fırın ve açık-kapalı oturma alanları bulunan, 150-200 kişi kapasiteli olmalıdır. Franchise sistemimizle aynı anda restoran ve paket servis hizmeti verebilirsiniz.

Sizinle birlikte Türkiye’nin her şehirlerinde var olmayı, ülkemizin dört bir yanında yeni restoranlar açmayı hedefliyoruz. Büyüme hedeflerimiz doğrultusunda, şubelerimizin şehrin işlek lokasyonlarındaki merkezi caddelerde olmasına öncelik veriyoruz. Franchise verirken düşünülen yer kadar, yatırım yapmak için yeterli sermayeye ve sağlam girişimcilik ruhuna sahip adayları tercih ediyoruz.

 

Her Aşamada Birlikteyiz

DAYI Kürek Lahmacun franchise ekibi, açılıştan önce ve açılış sonrasında her şube için ilk 3 aylık eğitim-oryantasyon programı ile yanınızda olacaktır. Lezzet ustalarımız, tasarımcılarımız ve işletme uzmanlarımız her aşamada sizinle.

 

Maliyetler ve Başvuru

DAYI markası için başlangıç bedeli ve yatırım bedeli, yer ve konsepte göre değişiklik göstermektedir. Franchise için esnek seçeneklerimiz mevcuttur. Yer ve şubenin çalışma koşulları değerlendirdikten sonra marka bedeli ve franchise bedeli ortaya çıkmaktadır. Projeleriniz hakkında bilgi vermek ve hayallerinizi bir adım öteye taşımak için aşağıdaki linke tıklayarak yetkili arkadaşlarımızla irtibata geçebilirsiniz. 

 

Franchising iletişim formu için lüften tıklayınız.