#Samimiyet

Samimiyet Bg

Konseptimiz Samimiyet! Dayı ürünleri ve bütün marka çalışmaları 'samimiyet' konsepti üzerine konumlandırılmıştır. Restoranlarımızda ürünlerimizin sunumundan seçtiğimiz malzemelere, hatta personelimizin üniformalarına kadar herşey bu konsept dahilinde tasarlanmıştır. Özellikle restoranlarımızın ana ürünü olan lahmacun bir samimiyet ürünüdür. Hazırlanması, pişirme şekli, sunumu, çatal bıçak kullanmadan yenmesi dahi samimidir. Konseptimize ait ürünler sağlıklıdır, besleyicidir; çünkü gerçek samimiyet ne yediğini bilmektir.

Konseptimizin amacı güvenli gıdalar ile hazırladığımız sağlıklı, lezzetli ürünlerimizi, özel olarak tasarladığımız ferah mekanlarda müşterilerimize sunmaktır. Türkiye'nin neresinde olursanız olun bütün şubelerimizde aynı samimi havayı soluyacağınızı garanti ederiz.

Marka stratejimiz kapsamında, restoranlarımızın mimari kimliği 4 ana ihtiyacı ele alarak tasarlanmıştır. Bunlar: odun ateşi ile pişirmeye olanak sağlayan taş fırınlar, rahatlıkla çalışanları görebileceğiniz açık mutfak, açık-kapalı oturma alanları ve otopark olarak sıralanabilir. Bu özellikler ile restoranlarımızda daima lezzetli ürünler sunmayı, kusursuz bir hizmeti, siz değerli misafirlerimizin şubelerimizde rahatça vakit geçirmesini hedeflemekteyiz.

Mimari Plan