Kariyer Fırsatları

Bize Katılın

Başarımızın sırrı;
Takım Çalışması

DAYI kurulduğundan bugüne kadar geçen bütün süreçte elde ettiğimiz başarının büyük bir kısmını ekip çalışması ve iyi bir takım olmaya borçluyuz. Gıda sektöründe oluşturduğumuz samimiyet konseptiyle faaliyet gösteren restoranlarımızın işinde samimi bir ekiple yürütülmesi, konseptimizin bütün şubelerde devamı için gereklidir. Mutfak, hizmet bölümü veya idari alanlarda bu bakış açısına sahip iş arkadaşlarına sürekli olarak ihtiyacımız olmaktadır.

DAYI restoranlarında kariyer olanakları alışmış olduğunuz klasik yapıdan biraz farklıdır. Restoranlarımızda hangi alanlarda başlarsanız başlayın yetenekleriniz ve performanslarınınızın karşılığını hızlı bir şekilde alırsınız. Bu takımda konumunuz ve yaptığınız iş ikinci plandadır, daima samimiyetiniz ve ortak başarılarımıza katkılarınız ile değerlendirilirsiniz. Sürekli büyüyen restoran ağımızda, daha önemli pozisyonlarda, profesyonel kariyerinizi hızlıca daha yukarılara taşıyabilirsiniz.

Samimiyet konseptinde hiyerarşi yoktur, takım çalışması vardır.

DAYI'da kariyer basmakları, ekibimizin bir parçası olan her birey için sunulan eğitim ve gelişim programlarımız yardımıyla Restoran Müdürü konumuna kadar yükselebilir. DAYI'nın tüm işe alım ve terfi sistemi 'samimiyet' ilkesine dayanır, tüm adaylar aynı şartlarda değerlendirilir. Siz de DAYI restoranlar zincirinin bir üyesi olmak ve parlak bir kariyer fırsatını değerlendirmek istiyorsanız, lütfen ön başvuru formunu ile başvurunuz.

İnsan Kaynakları İletişim Formu için tıklayınız.