Güvenilir Gıda

Güvenilir Gıda

Bütün şubelerimizde önceliğimiz taze ve güvenli gıdalar kullanmaktır. Bunu sağlamak adına restoranlarımızda kullanılan ürünler - özellikle Erzurum çiftlik hayvanlarından elde edilen et ürünleri - tek bir merkezde hazırlanır ve bütün şubelere dağıtılır. Sebzeler restoranların bulunduğu bölgelerde en taze koşullar gözetilerek tedarik edilir. Hamurumuz ustalarımız tarafından hiçbir katkı ve koruyucu kullanılmadan günlük olarak hazırlanır. Süt ürünleri restoranlarımızın bulunduğu bölgelerde yerel üretici firmalardan günlük olarak alınır.

Dayı konseptinde çok fazla ürün yer almaz. Bu sayede gıda güvenliği ve kullanılan malzemelerin kontrolü tek bir merkezden kolay bir şekilde sağlanır ve restoranlarımız size daima sağlıklı ve lezzetli ürünler sunmayı garanti eder.

  
erzurumciftlik_icon
Erzurum Çiftlik Hayvanları

Ürünlerimizin harcı bütün şubelere Erzurum'dan gönderilir.

katkisiz_hamur
Katkısız Koruyucusuz Hamur

Ürünlerimizde kullanılan hamurlar şubelerimizde günlük olarak ve gıda politikalarımıza uygun olarak üretilir. Müşterilerimize her zaman tap taze hamurlar ile yapılmış ürünlerimiz servis edilir.

taze_sebzeler
En Taze Mevsim Sebzeleri

Ürünlerimizde kullandığımız sebzelerde tazeliği korumak için mevsimsel olarak değişiklikler yapılabilir. Mevsim sebzelerinin kullanılmasına özen gösterilir.

yerelsuturunleri
Yerel Üretim Günlük Süt ve Süt Ürünleri

Şubelerimiz ürünlerini bölgerinde bulunan yerel markalardan günlük olarak temin eder.

Odun Ateşi
Odun Ateşi Fırınlar

Ürünlerimiz geleneksel pişirme yöntemleri örnek alınarak odun ateşi fırınlarda pişirilir.