Güvenilir Gıda

Güvenilir Gıda

Bütün şubelerimizde önceliğimiz taze ve güvenli gıdalar kullanmaktır. Bunu sağlamak adına restoranlarımızda kullanılan lahmacun içi tek bir merkezden hazırlanıp bütün şubelere dağıtılır. Sebzeler restoranların bulunduğu bölgelerde en taze koşullar gözetilerek tedarik edilir. Hamurumuz ustalarımız tarafından hiçbir katkı ve koruyucu kullanılmadan günlük olarak yapılır. Süt ürünleri restoranlarımızın bulunduğu bölgelerde güvenli yerel üretici firmalardan tedarik edilir.

Dayı konseptinde çok fazla ürün yer almaz. Bu sayede gıda güvenliği ve kullanılan malzemelerin kontrolü tek bir merkezden kolay bir şekilde sağlanır ve restoranlarımız size daima sağlıklı ve lezzetli ürünler sunmayı garanti eder.

  
erzurumciftlik_icon
Güvenli Helal Kesim

Ürünlerimizin lezzetini ve kalitesini korumak için lahmacun harcı ve diğer et ürünleri bütün şubelere tek bir merkezden gönderilir.

katkisiz_hamur
Katkısız Koruyucusuz Hamur

Ürünlerimizde kullanılan hamur şubelerimizde günlük olarak ve gıda politikalarımıza uygun olarak üretilir. Müşterilerimize her zaman tap taze hamur ile yapılmış ürünlerimiz servis edilir.

taze_sebzeler
En Taze Mevsim Sebzeleri

Ürünlerimizde kullandığımız sebzelerde tazeliği korumak için mevsimsel olarak değişiklikler yapılabilir. Mevsim sebzelerinin kullanılmasına özen gösterilir.

yerelsuturunleri
Yerel Üretim Süt ve Süt Ürünleri

Şubelerimiz ürünlerini bölgerinde bulunan güvenli yerel markalardan tedarik eder.

Odun Ateşi
Odun Ateşi Fırınlar

Ürünlerimiz geleneksel pişirme yöntemleri esas alınarak odun ateşi fırınlarda pişirilir.