Veri ve Gizlilik Politikamız

DAYI markasına ait resmî web sitemiz olan lezzetdayiyaceker.com sayfasının veri sözleşmesi ve kişisel bilgilerin toplanması hakkında bilgilendirdiğimiz sayfamıza hoş geldiniz.

Bu sayfa özetle aşağıdaki başlıkları kapsamaktadır.

  • Topladığımız Bilgi Türleri ve Toplanış Şekli
  • Kişisel Bilgilerin Paylaşımı
  • Çocuklara İlişkin Gizlilik Politikası
  • Erişim
  • Diğer Web Siteleri
  • Sosyal Eklentilerin Kullanımı
  • Gizlilk Politikası Değişimleri
  • Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz

 

Topladığımız bilgi türleri ve toplanış şekli

DAYI sadece sizin izin verdiğiniz bilgileri toplar. Bu bilgiler iletişim formlarımızda bizimle irtibata geçerken doldurmuş olduğunuz bilgilerdir. Paylaştığınız bilgiler size geri dönüş yapabilmek ve izniniz halinde sizleri gelecekte yapacağımız promosyonlar ile ilgili haberdar etmek için kullanılır.

Restoranlarımız 24 saat güvenlik kameraları ile kayıt altına alınmaktadır. Herhangi bir yasal süreç kapsamında bu kayıtlar gerektiğinde kullanılabilir.

 

Kişisel Bilgilerin Paylaşımı

Bizimle paylaştığınız bilgiler DAYI ailesi tarafından toplanır ve geri dönüş sağlayacak yetkililer ile paylaşılır. DAYI ailesi şirketimiz ve markamız adına çalışan personelimizi ve bize bağlı alt şirketleri ve bu şirketlerin çalışanlarını kapsamaktadır. 

E-Posta bültenimize üye olmanız ve tarafımıza yetki vermeniz halinde promosyonlarımızı ve DAYI markası ve restoranları ile ilgili önemli duyuruları sizinle paylaşacağımız e-postalar alacaksınız. E-posta üyeliğinizi dilediğiniz her zaman iptal etme hakkına sahipsiniz.

 

Çocuklara İlişkin Gizlilik Politikası

DAYI ailesine bağlı sosyal medya ve online varlıkların hiçbirinde çocuklara yönelik bir oyun, uygulama ve bunlar kapsamında verilerin toplanıldığı, kaydedildiği uygulamalar yer almaz. 

 

Erişim

Dilediğiniz zaman e-posta aboneliğinizi iptal edebilir, bize bilginiz dahilinde önceden paylaştığınız verilerinizin sitemizde, veri tabanımızda ve arşivlerimizden silinmesini talep edebilirsiniz.

 

Diğer Web Siteleri

Bu sayfa DAYI ailesinin marka varlığını sürdürdüğü sosyal-medya sitelerimiz veya bizimle ilgili bilgiler yer alan diğer sitelerin gizlilik politikalarını kapsamaz. Detaylı bilgi için yönlendirilmiş olduğunuz sitenin gizlilik politikasını incelemelisiniz.

 

Sosyal Eklentilerin Kullanımı

DAYI ailesi web ve sosyal medya hesaplarında herhangi bir sosyal eklenti kullanılmamaktadır. Sizden böyle bir talepte bulunulduğunda lütfen bilgilerinizi paylaşmayınız.

 

Gizlilik Politikası Güncellemeleri

DAYI ailesi olarak gizlilik politikamızda gelecekteki projelerimizin ihtiyaçları ve gereklilikleri dahilinde değişiklikler ve güncellemeler yapılması söz konusudur. Bu sayfayı kullanarak yapılan değişiklikleri ve yeni eklenen maddeleri-alanları takip edebilirsiniz.

 

Hassasiyetiniz ve ilginiz için teşekkür ederiz.

 

İlk yazım

11/12/18 Salı 13:13

Güncelleme